Дивосвіт. Навчальний зошит для 1 класу Частина 2 - 2018 рік

Навчальний зошит створений для учнів першого класу відповідно до чинної програми. Інтегрований курс поєднує такі складові, як «Введення в шкільне життя», «Природознавство» та «Основи здоров’я». Зошит відображає реальну психологічну ситуацію входження дитини в шкільне життя. Він побудований на принципах педагогіки партнерства: працювати з ним дитина починає разом із дорослими (учителем, батьками) та однолітками. Посібник є інтерактивним: дитина підписує його, може в ньому малювати, вирізати та клеїти. Інтерактивний зошит відкриває безмежний простір для творчості не тільки дитини, але й дорослих, які знаходяться поруч!

Навчальний зошит «Дивосвіт. Частина 2» розроблений відповідно до Всеукраїнського експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Матеріал другої частини навчального зошита призначений для 9-16 тижня навчального року. Посібник побудований з метою реалізації Концепції Нової української школи та відповідає темам модельної навчальної програми для 1-го класу, яка створена на основі проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.